Titan Biotech Ltd.

Rozšířili jsme spolupráci s významnou indickou společností Titan Biotech Limited!

 

Titan Biotech, také TM Media už více než 25 let poskytují produkty nejvyšší kvality. Titan Biotech Limited je jedním z předních výrobců a vývozců biologických produktů používaných v oblasti farmaceutických, nutričních, potravinářských a nápojových produktů, biotechnologií a fermentací, kosmetických přípravků, veterinárních a krmiv pro zvířata, zemědělského průmyslu, mikrobiologických kulturních médií a rostlinných tkáňových kulturních médií atd.

 

Kultivační média – dehydrované půdy k nalezení v katalogu

 

Titan

PCR test pro detekci koronaviru

LabGunTM COVID-19

Společnost EUREX MEDICA, spol. s.r.o. nabízí PCR test, který pomáhá diagnostikovat koronavirus.

Test LabGunTM COVID-19 je in vitro diagnostický test, založený na reverzní transkripci PCR technologie v reálném čase pro zesílení a detekci SARSCoV-2 (COVID-19) genu RdRp a Sarbecoviru E genu ze sputa, bronchoalveolární laváže  a orofaryngeálního, nazofaryngeálního výtěru. Kit pomáhá diagnostikovat COVID-19.

 

Dokumentace:

Prohlášení o shodě

Návod

Klinická studie

 

V případě zájmů o informace či objednání nás neváhejte oslovit skrze kontakty uvedené vpravo.

Rapid test pro detekci koronaviru

Společnost EUREX MEDICA, spol. s.r.o. nabízí rapid test pro detekci koronaviru – Novel Coronavirus (COVID-19).

Novel Coronavirus (COVID-19) IgG / IgM Rapid Test (Plná krev / Sérum / Plazma) je imunologický test s laterálním průtokem pro kvalitativní detekci a diferenciaci IgG a IgM nového Coronaviru (COVID-19) v lidské plné krvi, séru nebo plazmě. Tento test je určen k použití jako screeningový test a jako pomůcka při diagnostice infekce Novel Coronavirus. Jakýkoli reaktivní vzorek s Novel Coronavirus (COVID-19) IgG / IgM Rapid Test musí být potvrzen alternativními testovacími metodami.

 

Dokumentace:

Prohlášení o shodě

Návod

Zpráva o klinických zkouškách

 

V případě zájmů o informace či objednání nás neváhejte oslovit skrze kontakty uvedené vpravo.

© eurex created by ha-vel family s.r.o.
Siemens v České republice   Hemedis   Summit Medical Group - Products for the Global Healthcare Market   Fenwal - Transformace Transfuzního Lékařství   LogTag Recorders